Liling AWT CHEM-PAC Technology Co.,Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Liling AWT CHEM-PAC Technology Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Liling AWT CHEM-PAC Technology Co.,Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Sprzedawca, Inny
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 3000000-7000000
Rok założenia: 2008
pc Export: 70% - 80%
Wprowadzenie

Hunan Liling AWT Separation Technology Co.. Ltd znajduje się w południowo-wschodniej części parku przemysłowego, miasta Liling, które ma słynne ceramiczne i historyczne miasto w Chinach.Wspierani przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów i proteazorów specjalizujących się w opracowywaniu i projektowaniu opakowań chemicznych oraz doświadczonych techników inżynierskich, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować produkty i urządzenia na specjalne wymagania techniczne klienta, a także zaoferować kompletne zestawy usług dla całego projektu, w tym remont wieży, projekt techniczny, montaż urządzeń i uruchomienie zakładu.

 

Głównym przedmiotem działalności Hunan Liling AWT Separation Technology Co., Ltd jest produkcja ceramicznych opakowań atruturowanych i ceramicznych inoralów wieżowych, opakowań tandomowych.Monolit o strukturze plastra miodu, sita molekularne i serie ochrony środowiska oraz inne rodzaje odpornych na kwasy i zasady produktów ceramicznych stosowanych w rafinacji ropy naftowej, petrochemii.dziedziny metalurgii i ochrony środowiska.

 

Bazując na silnych zasobach technicznych i najlepszej obsłudze, Liling AWT Separation Technology Co, Itd dąży do dostarczania wysokiej jakości produktów wszystkim przedsiębiorstwom chemicznym-orlente na całym świecie, produkty AWT z uznanym znakiem towarowym CERAPAC cieszą się wysoką reputacją stabilna i wysokiej jakości w Europie.Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym i aktywnym badaniom, Liling AWT Separation Technology chce rozwijać światowe rynki swoich produktów i oczekuje na uzyskanie międzynarodowej akceptacji jako światowego lidera w tej branży.
 

Usługa

Nasza firma ma na celu przede wszystkim jakość, najwyższy klient, będziemy oferować najlepszą obsługę klientom w kraju i za granicą dzięki naszym produktom najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub potrzebujesz pomocy, postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem. Kultura naszej firmy to uczciwość, pragmatyzm, innowacyjność i rozwój.

Nasz zespół

Posiadamy profesjonalny zespół handlu zagranicznego. Członkowie zespołu są młodzi i energiczni, innowacyjni i odważni, aby sprostać wyzwaniom, z poczuciem odpowiedzialności społecznej. W oparciu o silne zasoby techniczne i najlepszą obsługę, nasz zespół zapewni najlepszą obsługę wszystkim klientom, jak to tylko możliwe.