• Ceramiczny pierścień kaskadowy 38x20x3mm
Ceramiczny pierścień kaskadowy 38x20x3mm

Ceramiczny pierścień kaskadowy 38x20x3mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AWT

Zapłata:

Minimalne zamówienie: do negocjacji
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-14 DNI ROBOCZYCH
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 SZTUK/MIESIĄCE
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Pierścień kaskadowy ROZMIAR (średnica x wysokość x grubość): 38x20x3mm
Powierzchnia (m2): 160 Ułamek pustki: 75%
Gęstość nasypowa (kg/m3): 740kg/m3 Brak elementów: 27600 na/m3
High Light:

odporny na ciepło 3 mm ceramiczny pierścień kaskadowy

,

740 kg / m3 ceramiczny pierścień kaskadowy

,

uszczelnienie wieży absorpcyjnej 38 mm

opis produktu

Ceramiczny pierścień schodowy

 

Ceramiczny pierścień schodkowy zmienił również zwyczaj tej samej wysokości pierścienia i średnicy wypełniacza pierścieniowego, zmniejszył wysokość pierścienia, zmniejszył grubość materiału i zwiększył wywinięcie po stronie ceramicznego wypełniacza pierścienia schodkowego.Ponieważ boczny koniec uszczelnienia ceramicznego pierścienia schodkowego zwiększył kołnierz, nie tylko może zwiększyć wytrzymałość mechaniczną pierścienia uszczelniającego, ale także z powodu zniszczenia symetrii struktury uszczelnienia, zwiększając w ten sposób prawdopodobieństwo kierunkowe wypełnienia.Ze względu na wywinięcie, kontakt pomiędzy ceramicznymi wypełniaczami pierścienia stopniowego zmienia się z kontaktu liniowego na kontakt punktowy.W ten sposób nie tylko zwiększa się szczelina między cząsteczkami wypełnienia, zmniejsza się opór gazu przez warstwę wypełnienia, ale również te punkty styku mogą być punktem zbieżności i dyspersji przepływu cieczy wzdłuż powierzchni wypełnienia, aby promować odnowienie powierzchni filmu płynnego, co sprzyja poprawie efektywności przenoszenia masy opakowań.W związku z tym wydajność ceramicznego wypełniacza pierścienia stopniowego jest jeszcze lepsza niż ceramicznego pierścienia Pall.

 

Ceramiczne uszczelnienia losowe mają dużą zaletę w zakresie odporności na kwasy i ciepło.może być odporny na prawie wszystkie króle kwasów nieorganicznych, kwasy organiczne i rozpuszczalniki organiczne z wyjątkiem kwasu HF i może być stosowany w warunkach wysokiej i niskiej temperatury.Uszczelnienie ceramiczne może być szeroko stosowane w wieży suchego pochłaniania, chłodzenia, płukania i odzyskiwania itp. W przemyśle chemicznym, petrochemicznym i metalurgicznym.

 

Nazwa produktu Pierścień kaskadowy
Normalna 38MM
ROZMIAR (średnica x wysokość x grubość) 38x20x3mm
Powierzchnia (m2) 160
Ułamek pustki 75%
Gęstość nasypowa (kg/m3) 740
Brak elementów 27600 na/m3
Współczynnik pakowania 260m-1

 

Ceramiczny pierścień kaskadowy 38x20x3mm 0

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie kosztować przesyłka kurierska za próbki?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Ceramiczny pierścień kaskadowy 38x20x3mm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.