• SB-250Y PVDF Plastikowa strukturalna kolumna do pakowania Odporna na ciepło
SB-250Y PVDF Plastikowa strukturalna kolumna do pakowania Odporna na ciepło

SB-250Y PVDF Plastikowa strukturalna kolumna do pakowania Odporna na ciepło

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AWT
Numer modelu: SB-250Y

Zapłata:

Minimalne zamówienie: do negocjacji
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-14 DNI ROBOCZYCH
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 SZTUK/MIESIĄCE
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: plastikowe opakowania z tektury falistej z blachy perforowanej, Powierzchnia, m2/m3: 250
Ułamek pustki, %: 97 Gęstość nasypowa, kg/m3: 75
NT, m^-1: 2,0-2,5 Ciśnienie, Pa/m: 300
High Light:

Plastikowe opakowanie strukturalne PVDF

,

odporne na ciepło 250Y plastikowe opakowanie strukturalne

,

250Y strukturalna kolumna opakowaniowa

opis produktu

plastikowe opakowania z tektury falistej z blachy perforowanej,

 

Opakowanie strukturalne pasty jest szeroko stosowane w procesach adsorpcji, desorpcji, oczyszczania gazów odlotowych i wymiany ciepła.Nadaje się do procesów o dużym obciążeniu cieczą i wysokim ciśnieniu roboczym.Jest w materiale PP, PVC, PVDF, a odporność na temperaturę dla PVDF wynosi do 150 stopni.

 

 

Opakowania z tektury falistej z tworzywa sztucznego stosuje się głównie do separacji oleju i wody w polu naftowym i rafinerii.Ma zalety opakowania falistego z płyty maPlastic jest stosowane głównie w procesie separacji oleju i wody na polach naftowych i rafineriach.Powierzchnia opakowania jest dociskana specjalnymi małymi liniami, a dobór opakowania oparty jest na systemie operacyjnym.Kształt płyty falistej to ulepszona fala.Blacha falista powinna być montowana pionowo i równolegle do osi wzdłużnej kontenera.Tendencja tętnienia na płycie wynosi 30° - 60° z kierunkiem długości płyty.Pofałdowania na tej samej płycie falistej są równoległe do siebie, a pofałdowania dwóch sąsiednich płyt są rozwidlone.Gdy płyn dopływa do tej części, porusza się w górę i w dół, co sprzyja koalescencji, pływaniu lub osadzaniu się rozproszonych kropel oraz znacznie poprawia wydajność oczyszczania i skuteczność separacji.Materiały użyte do wypełnienia to polipropylen, polietylen, polichlorek winylu i wzmocniony polipropylen.Stosowany jest głównie do separacji ropy i wody na polach naftowych i rafinerii.Ma zalety światła, szybkości przenoszenia masy, dużej powierzchni właściwej i łatwej wymiany.

 

Rodzaj Powierzchnia, m2 Ułamek pustki, % Gęstość nasypowa, kg/m3 NT, m^-1 △P, Pa/m Maks. współczynnik F m / s. (kg / m3) 0,5 Obciążenie cieczą m3/m2.h
SB-250Y 250 97 75 2,0-2,5 300 2,6 0,2-100

 

SB-250Y PVDF Plastikowa strukturalna kolumna do pakowania Odporna na ciepło 0

FAQ
1. P: Jak mogę uzyskać próbkę?
Odp .: Jeśli chcesz zamówić próbkę do sprawdzenia, zorganizujemy próbkę po otrzymaniu płatności i szczegółowych informacji o wysyłce.Zwykle próbka może być gotowa w ciągu 2-3 dni, a czas wysyłki w ciągu 3-7 dni ekspresem.

2. P: Ile będzie kosztować przesyłka kurierska za próbki?
Odp .: Przesyłki kurierskie zależą od wagi i rozmiaru kartonu, miejsc docelowych i innych powiązanych czynników. Podamy Ci ofertę po podaniu adresu.

3. P: Jak mogę uzyskać twój cennik?
Odp.: zostaw nam swój sposób kontaktu, taki jak e-mail/Whatsapp/zapytanie.Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci naszą wycenę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12 godzin.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany SB-250Y PVDF Plastikowa strukturalna kolumna do pakowania Odporna na ciepło czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.